Kariera

Quiza jest firmą rodzinną, której fundamentem są zaangażowani i pełni pasji pracownicy. Ich potencjał, determinacja, innowacyjny sposób myślenia oraz entuzjazm przekładają się bezpośrednio na dynamiczny rozwój firmy. Wartości, które szczególnie cenimy u naszych pracowników to: odpowiedzialność, zaangażowanie, współpraca, umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność.

Zostań członkiem naszego zespołu i odkrywaj wspólnie z nami radość z sukcesów pokonując trudności i wyzwania nowoczesnego rynku. Jesteśmy liderem w dystrybucji świeżych bananów w Europie Centralnej. Dbamy o zapewnienie wysokich standardów pracy dla wszystkich pracowników, a także o atrakcyjne warunki zatrudnienia. Lubisz wyzwania, szukasz dynamicznego i różnorodnego obszaru działań oraz ciekawych możliwości zawodowych – dołącz do nas!

Oferty pracy:

Wysyłając CV Prosimy o dodanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Klauzula obowiązku informacyjnego w procesie rekrutacji

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 2 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QUIZA S.A. z siedzibą w Gdyni, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

EU_Organic_Logo_Colour
zielonypunkt
globalgap
ifs-food
firma-rodzinna-logo
rainforest